Franczyza

Rozwijaj się z nami.

Niesamowita technologia pozwalająca odkryć świat. Tak właśnie definiuje się Google Street View, które umożliwia nam zajrzenie do dowolnie wybranego miejsca w kraju i za granicą. W ACTIV-FOTO postanowiliśmy w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w tym narzędziu i jako rekomendowani fotografowie Google Street View Trusted tworzymy wirtualne panoramy, które zamieszczamy później na Mapach Google. Od teraz możesz nam w tym pomóc – jako jeden z naszych franczyzobiorców. Postaw na swój rozwój, niezależność i zysk z ACTIV-FOTO.

Co zyskujesz jako franczyzobiorca ACTIV-FOTO?

  • Nieustanne wsparcie merytoryczne i techniczne. Profesjonaliści pracujący w naszym zespole nie tylko przeprowadzą Cię przez każdy z trudniejszych procesów, ale i rozwieją wątpliwości oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.
  • Pomysł na stabilny biznes, w którym możesz się rozwijać. Twoja inwestycja nie tylko może się całkowicie zwrócić, ale i zapewnić Ci systematycznie zwiększające się dochody.
  • Możliwość leasingu, który znacząco ułatwi prowadzenie działalności.

Partnerstwo

Zwrot inwestycji nawet do pół roku

Osiągnięcie celu biznesowego

Rozwój

Nasi franczyzobiorcy

Bielsko – Biała
Tomasz Wiencek
t.wiencek@activ-foto.pl
+48 790-543-230

Częstochowa
Szymon Dymański
s.dymanski@activ-foto.pl
+48 537-020-100

Grodzisk Mazowiecki
Małgorzata Grotkowska
m.grotkowska@activ-foto.pl
+48 571-260-360

Gorzów Wielkopolski
Adam Wojtuch
a.wojtuch@activ-foto.pl
+48 694-424-075

Katowice
Mariusz Kaletka
m.kaletka@activ-net.pl
+48 505-131-999

Kraków
Tomasz Wróblewski
t.wroblewski@activ-foto.pl
+48 575-525-738

Oleśnica
Grzegorz Batóg
g.batog@activ-foto.pl
+48 669-940-979

Szczecin
Bartosz Fiłon
b.filon@activ-foto.pl
+48 782-081-888

Szczecin
Piotr Jakóbczak
p.jakobczak@activ-foto.pl
+48 509-463-309

Stargard Szczeciński
Kamil Nowak
k.nowak@activ-foto.pl
+48 885-954-279

Siedlce
Paweł Stefaniuk
p.stefaniuk@activ-foto.pl
+48 513-179-797

Wrocław
Karol Batóg
k.batog@activ-foto.pl
+48 727-900-008

Warszawa
Przemysław Byzdra
p.byzdra@activ-foto.pl
+48 513-103-171

Zostań partnerem ACTIV – FOTO i odkryj swój patent na biznes.

Buduj z nami wirtualną rzeczywistość!