Co nowego w ACTIV-FOTO?

Dziesiątki realizacji, nowe pomysły i kolejni franczyzobiorcy – tak w skrócie można opisać ostatnie miesiące z kalendarza w ACTIV-FOTO. Co ciekawego działo się u nas i jakie mamy plany na najbliższy czas? Już wyjaśniamy!

Kolejni franczyzobiorcy na pokładzie

Sieć naszych franczyzobiorców ciągle się powiększa! Jakiś czas temu na pokładzie powitaliśmy kolejnego, dwunastego już franczyzobiorcę, który razem z nami zdecydował się na odkrywanie możliwości Google Street View. Co ciekawe, słowo odkrywać ma tu wielkie znaczenie – nasz nowy współpracownik na co dzień prowadzi bowiem zgoła odmienny biznes, niemający za wiele wspólnego z wirtualnymi spacerami. GMA Business Outsourcing – bo tak nazywa się działalność naszego franczyzobiorcy – to firma oferująca outsourcing księgowy, kadrowy, prawny oraz w zakresie bezpieczeństwa informacji. Jak więc widać, naszym franczyzobiorcą może zostać każdy, kto ma wizję, chęć i kreatywne podejście.
Tak jak i w przypadku innych franczyzobiorców, tak i nasza „dwunastka” musiała przejść przez kilkudniowe szkolenie wdrażające w mechanizm działania ACTIV-FOTO. Już nie możemy się doczekać efektów naszej współpracy!

Od momentu pojawienia się ACTIV-FOTO na największych targach franczyzy FRANCZYZA 2018, zainteresowanie pomysłem firmy… pobiło wszelkie rekordy. Jako ACTIV -FOTO swoim franczyzobiorcom oferujemy możliwość rozwoju oraz biznes bazujący na unikatowych usługach.

Wiosna i lato okiem ACTIV-FOTO

Ciepłe miesiące to dla ACTIV-FOTO i naszych franczyzobiorców czas wzmożonej pracy – to właśnie wtedy przedsiębiorcy decydują się na aktualizację STREET VIEW oraz Wirtualne Spacery. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że to jesień jest „złotym” okresem dla fotografii, głównie ze względu na ciepłe kolory oraz bardzo przyjemną aurę sprzyjającą pracy. Jeśli sam rozważasz skorzystanie z niesamowitych możliwości, jakie daje GOOGLE STREET VIEW, nie czekaj na lato i już teraz zadzwoń do nas!

Co noego w ACTIV-FOTO?

Najnowsze wpisy

Majówka 2022 – sprawdź kiedy pracujemy

Przed nami długi weekend ...

Czytaj więcej
Co nowego w ACTIV-FOTO?

Dziesiątki realizacji, nowe ...

Czytaj więcej