ACTIV-FOTO w magazynie „Franchising”. Sięgamy po więcej!

Skąd się wziął nasz pomysł na GOOGLE STREET VIEW? I jak to się stało, że o swojej działalności mówimy „Franczyza z Google w tle”? Tego o ACTIV-FOTO dowiedziecie się z najnowszego, kwietniowego numeru magazynu „Franchising”. My już teraz uchylamy wam rąbka tajemnicy!

Na łamach „Franchising”

Jakiś czas temu magazyn „Franchising” zaprosił kilka firm do współpracy, w tym również ACTIV-FOTO. Efektem tego działania jest artykuł „Franczyza z Google w tle”, nieco przybliżający naszą branżę, pomysł na franczyzę oraz mechanizm funkcjonowania całej idei. Jeśli zastawiasz się nad otworzeniem biznesu, który nie będzie powieleniem schematu, za to zagwarantuje Ci realne możliwości rozwoju – odpowiedź na Twoje wątpliwości znajduje się na 87 stronie gazety.
Oprócz tekstu przybliżającego misję ACTIV-FOTO, w magazynie znajdziecie również wypowiedź prezesa spółki ACTIV-NET, Artura Hofmana. Skąd się wziął pomysł na franczyzę i jak wyglądał sam start? To już musicie sprawdzić samodzielnie na kartach „Franchisingu”.

Franczyza ACTIV-FOTO. Na czym polega fenomen?

Od momentu pojawienia się ACTIV-FOTO na największych targach franczyzy FRANCZYZA 2018, zainteresowanie pomysłem firmy… pobiło wszelkie rekordy. Dziś ACTIV -FOTO to niemal komplet franczyzobiorców, którzy dzięki odpowiednio zaplanowanej strategii dysponują wyłącznością terytorialną oraz biznesem oferującym unikatowe usługi na rynku. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do projektu ACTIV-FOTO, będącego pionierem usług GOOGLE na rynku franczyzowym, i rozpocząć działalność w prężnie rozwijającej się branży- skontaktuj się z nami. Lista naszych franczyzobiorców zostanie już wkrótce zamknięta!
Najnowsze wpisy

Majówka 2022 – sprawdź kiedy pracujemy

Przed nami długi weekend ...

Czytaj więcej
Co nowego w ACTIV-FOTO?

Dziesiątki realizacji, nowe ...

Czytaj więcej