ACTIV-FOTO na Targach Franczyzy 2018

Ponad 200 firm franczyzowych, 7 tys przedsiębiorców i niezliczona ilość inspirujących spotkań – a to wszystko zaledwie w… 3 dni. Targi Franczyzy 2018 odbywające się 18-20 października w Warszawie to niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć horyzonty oraz zaprezentować swoją firmę franczyzobiorcom. Jeśli więc szukasz pomysłu na biznes czy inspiracji, to Pałac Kultury i Nauki jest miejscem, do którego powinieneś skierować swoje kroki. Będziemy tam też my – ACTIV- FOTO.

Targi Franczyzy – wydarzenie jedyne w swoim rodzaju

Targi Franczyza to największe targi franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej. Już po raz 16 odwiedzający będą mieć okazję zaznajomienia się z rynkiem oraz kupić licencje sieci franczyzowych z kilkunastu różnorodnych branż. Targi to również wyjątkowa okazja do bliższego poznania przyszłych partnerów biznesowych – i przekonana się, czy jesteśmy gotowi postawić na swoją działalność.

Co jednak konkretnie sprawia, że Targi Franczyzy są tak wyjątkowe? Przede wszystkim nieustanny rozwój, bo wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz więcej franczyzodawców i franczyzobiorców. To także jedyna taka okazja, aby zetknąć się z franczyzą w tak szerokim, wszechstronnym wymiarze – i podjąć jak najlepszą decyzję.

Czym jest franczyza?

Słowo, wokół którego jest tyle zamieszania, pochodzi z francuskiego i oznacza koncesję. W prostych słowach, franczyzodawca może udostępnić franczyzobiorcy swój pomysł na biznes, a będąc bardziej precyzyjnym, prawa do korzystania z dostępnej koncepcji biznesu. Wszystkie warunki (wynagrodzenie, wymagania itp.) zawarte są w umowie regulującej warunki współpracy. W ramach takiej umowy, franczyzobiorca otrzymuje np. prawdo do korzystania z nazwy handlowej franczyzodawcy, znaku towarowego oraz pomocy technicznej. W zamian za to zobowiązywany jest jednak do uiszczenia opłaty wstępnej oraz opłaty okresowej, ma także pewne obowiązki, z których musi się wywiązywać.

Najnowsze wpisy

Majówka 2022 – sprawdź kiedy pracujemy

Przed nami długi weekend ...

Czytaj więcej
Co nowego w ACTIV-FOTO?

Dziesiątki realizacji, nowe ...

Czytaj więcej