Wakacje z Street View Trusted

Wakacje z Street View Trusted

Sezon wakacyjny rozkręcił się na dobre. Z tej okazji stworzyliśmy subiektywną listę miejsc, które warto odwiedzić. My już tam byliśmy z Street View Trusted, gorąco polecamy!

1. Restauracja Con Amore – miejsce z niepowtarzalnym klimatem stworzone na terenie Browaru Obywatelskiego w Tychach. Restauracja słynie z wyjątkowej kuchni śródziemnomorskiej oraz najlepszego na Śląsku Steku Con Amore. Sprawdź!

2. Hotel Kotarz – położenie nad brzegiem Brynicy oraz widok na szczyty Beskidu Śląskiego to największe atuty Hotelu Kotarz w Brennej. Hotel oferuje wyjątkowy zestaw saun oraz basenów, które są gwarancją pełnego relaksu. Idealne miejsce na weekend za miastem. Sprawdź!

3. Restauracja Itineris – jeśli planujecie zwiedzanie Wrocławia, musicie wstąpić do Itineris. Znajdująca się 100 m od wrocławskiego rynku restauracja oferuje dania polskie oraz kuchni europejskiej. Ze swojej strony polecamy kaczkę przyrządzaną na kilka sposobów. Sprawdź!

4. NARADA Sushi Club – szczególnie polecamy miłośnikom azjatyckiej kuchni. Niepowtarzalny wystrój i pyszne sushi to największe atuty tej restauracji z Katowic. Sprawdź!

5. Piekarnia „U Brzęczka” – jednym z najpopularniejszych, śląskich miejsc na rodzinne spacery jest park pszczyński oraz przylegająca do niego starówka. Jeśli najdzie Was ochota na  lokalne wypieki, zapraszamy do Piekarni „U Brzęczką”, która słynie z pysznych ciast oraz pieczywa. Sprawdź!

Życzymy udanego weekendu.