Street View Trusted rozkręci Twój biznes!

Street View Trusted rozkręci Twój biznes!

Street View Trusted w Polsce rozkręca się od maja 2013 roku. Ta stosunkowo nowa, lecz bardzo dynamicznie rozwijająca się forma promocji biznesu w Internecie, jest świetnym sposobem promocji dla właścicieli firm. Z usługi, działającej początkowo pod nazwą Zdjęcia Firmowe Google, skorzystało już kilka tysięcy firm, a zainteresowanie nią wciąż rośnie…

ACTIV-NET, która jako jedyna uzyskała status Rekomendowanej Agencji Fotograficznej Google dla Projektu Street View Trusted, podpowiada jak zaplanować i stworzyć dobry Bisiness View!

Google Street View Trusted to usługa skierowana do przedsiębiorców, którzy chcą zaprezentować swój biznes na mapach Google. Wprowadzenie klienta online do wnętrza firm nie wymaga od niego wielkiego ruchu, jedynie skinięcia małego palca – kliknięcia. Jest to wygodny i komfortowy sposób poznania oraz sprawdzenia oferty firm.

Wyrób sobie wizytówkę Google Plus Lokalnie na Mapach Google!

Gdzie, jak nie w Googlach szukamy informacji o miejscach, produktach czy usługach? Google to pierwsze narzędzie i źródło zdobywania danych na temat każdej branży. Po prawej stronie wyników wyszukiwania zawsze wyświetlają się wizytówki Google+. Dzięki nim firmy skutecznie promują swój biznes. Widoczność na Mapach Google zwraca uwagę i pozwala złapać kontakt z klientami. Dlatego stwórz własną wizytówkę w Google+, dzięki której Twoja firma stanie się punktem na mapie w Google Maps. Do niej podpięty zostanie wirtualny spacer. Wykona go dla Ciebie fotograf posiadający specjalny kurs Google, do tworzenia zdjęć panoramicznych w technologii Street View, zgodnych ze standardami giganta z Mountain View.

Wirtualny spacer firm trafia w 10!

Większość ludzi to wzrokowcy. Poza oczywistymi zaletami wizualnymi usługi, Street View Trusted dostępne jest w wyszukiwarce Google, Mapach Google oraz w usłudze Google+. Użyte jako narzędzie marketingowe, pracuje na korzyść ludzi biznesu. Dostępność i atrakcyjność wirtualnych prezentacji przyciąga uwagę – pochłania czas oraz przyciąga pieniądze internautów. Wizerunkowe kwestie nie są efektem manipulacji reklamowej. Street View Trusted to obraz rzeczywisty firm i znak, będący komunikatem: „nie mamy nic do ukrycia”! – mówi Jarosław Dziędzioł, rekomendowany fotograf Google dla Projektu Street View Trusted w agencji ACTIV-FOTO – jedynej w Polsce agencji rekomendowanej przez Google!
Otwórz się na wirtualny świat i pozwól użytkownikom Internetu przespacerować się po wnętrzu Twojej firmy!