Jak To działa?

Omówienie
Sesja
Obróbka
Gotowe


Na samym początku należy upewnić się, czy Twoja firma znajduje się w usłudze Google+ Lokalnie. Większość firm już ją posiada, ale jeśli masz wątpliwości wejdź na: http://mapy.google.pl/ i wpisz nazwę Twojej firmy oraz jej adres.

Miejsce Google swojej firmy założysz sam bez większych wysiłków i to zupełnie bezpłatnie! Wystarczy wypełnić formularz na stronie: www.google.pl/miejsca. W razie problemów z przyjemnością służymy pomocą!

Gdy posiadasz już stronę lokalną Googlę skontaktuj się z nami w celu umówienia się na spotkanie. Omówimy na nim wszystkie szczegóły sesji zdjęciowej, obejrzymy Twój lokal i pomieszczenia, które zostaną objęte wirtualną wycieczką.
Po spotkaniu oszacujemy potrzebną ilość panoram i doradzimy, który z naszych pakietów zdjęć firmowych będzie dla Ciebie najlepszy. Gdy znajdziemy wspólną płaszczyznę porozumienia i wypracujemy pełną wizję projektu, ustalimy termin sesji zdjęciowej lokalu oraz damy Ci umowę o świadczeniu usług fotograficznych w ramach programu Google.
W wyznaczonym dniu sesji zdjęciowej, przed wykonaniem zdjęć przygotuj swój lokal tak, aby finalnie w wirtualnej wycieczce i w oczach Twoich klientów wyglądał tak, jak chcesz. W razie złej pogody wykonamy zdjęcia wewnętrzne, a zdjęcia zewnętrzne przeniesiemy na inny termin, kiedy pogoda będzie odpowiednia.
Wykonane zdjęcia poddajemy analizie, dzięki czemu spełniają one wysokie standardy i kryteria oceny jakości Google. Edycja panoram zapewnia efekt spójnej całości, a wszelkie tożsamościowe detale zdjęć, jak twarze, loga czy tablice rejestracyjne, ulegają zamazaniu. Gwarantujemy zintegrowane publikacje zdjęciowe na Mapach Google ze Street View i Twoim profilem Google+. Ten złożony proces zajmie nam około tygodnia!