Franczyza

Rozwijaj się z nami.

W ACTIV- NET wierzymy, że to nie wielkie słowa, a osiągnięcia naszych klientów stanowią najlepszą rekomendację, To właśnie dlatego mówimy o sobie po prostu partnerzy – partnerzy w biznesie, tworzeniu stron www, kreowaniu szkoleń oraz strategii marketingowych. Partnerzy w sukcesie Twojej firmy.

Od 2013 roku pomagamy dużym i małym przedsiębiorstwom zaistnieć w Internecie. W tym czasie zaprojektowaliśmy dziesiątki stron internetowych, przeszkoliliśmy wiele pracowników oraz opracowaliśmy szereg strategii marketingowych. Wykonaliśmy także liczne usługi z zakresu STREET VIEW oraz spacerów internetowych w technologii 360, które umożliwiają odwiedzenie siedziby Twojej firmy bez wychodzenia z domu.

Na Śląsku wiele jest agencji interaktywnych. Niewiele jest jednak takich, które oferują zarówno projektowanie stron internetowych, kampanii reklamowych, jak i szkolenia oraz usługi z zakresu e-marketingu. Ale taka łącząca te wszystkie sfery działalności z usługami Google Street View jest tylko jedna- i jest nią ACTIV-NET.

Nasza siła? Jesteśmy sprawdzoną marką, która nieustannie inwestuje w swój rozwój. To właśnie dzięki podnoszeniu kompetencji możemy mieć pewność, że dostarczamy naszym klientom nowoczesne, efektywne i, co najważniejsze, najwyższej jakości produkty oraz usługi. Głównym filarem sukcesu ACTIV-NET pozostają jednak ludzie. W końcu kreatywne projekty opracować może tylko kreatywny zespół – a w tym nasi eksperci nie mają sobie równych!

Specjalnością ACTIV-NET są strony internetowe, usługi z zakresu STREET VIEW oraz wirtualne spacery. Umożliwiamy firmom zaznaczenie swojego miejsca w sieci, dzięki czemu te zyskują nowych klientów i ponownie przyciągają tych, którzy już znają ich usługi. To jednak nie wszystko. Rozwijamy i pomagamy rozwijać się innym, dlatego organizujemy również szkolenia otwarte i zamknięte na terenie Polski oraz za granicą.

Oto, co możemy dla Ciebie zrealizować:

Strony

 • Strona internetowa (wizytówka, landing page) – min. 2499zł netto. Funkcjonalna, ale przede wszystkim przyciągająca wzrok i dopasowana do Twoich potrzeb – taka powinna być dobra strona internetowa. Nasze witryny www budujemy od postaw, dzięki czemu później za ich pośrednictwem osiągasz zamierzone cele biznesowe. Responsywne oraz oparte na nowoczesnych rozwiązaniach i szczegółowo zaplanowanych konceptach – takie są właśnie proponowane przez nas strony internetowe.
 • Strona internetowa firmowa (+CMS) – min. 4499zł netto. Wyróżnij swoją działalność i postaw na rozbudowaną, elastyczną stronę opartą na systemie zarządzania treścią CMS. Swoim klientom proponujemy nowoczesną witrynę www, którą po odpowiednim przeszkoleniu będą mogli samodzielnie edytować. To doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który ceni sobie zarówno najwyższą jakość usług, jak i komfort prowadzenia biznesu.
 • Sklep internetowy – min. 6999zł netto. Pomożemy Ci zadbać o Twojego e-klienta i dostarczymy mu wszystkiego, co potrzebne – szybko i skutecznie. Projektowane przez nas sklepy internetowe wyróżniają się wyjątkowym designem i licznymi funkcjonalnościami, dzięki którym całość jest zarówno przejrzysta, jak i łatwa w obsłudze. Efekt? Sprzedajesz swoje produkty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku – i to zarówno klientom w kraju, jak i za granicą!
 • Indywidualny brand firmowy (logo, papier firmowy, wizytówka, CI) – min. 999zł. Nie bez przyczyny mówi się, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. Specjalnie dla Ciebie opracujemy więc brand firmowy, który pozwoli Ci zaistnieć na rynku w zupełnie nowej odsłonie. Zanim jednak zaproponujemy gotowe rozwiązanie, przeprowadzamy liczne rozmowy i konsultacje – wszystko po to, aby w pełni sprostać wszystkim Twoim potrzebom.
 • Prowadzenie fanpage na FB – min. 399 zł netto (dodatkowo płatny budżet na kampanię). Zaistniej na Facebooku i generuj jeszcze większą liczbę odbiorców swoich usług! Pomożemy Ci odnaleźć własną drogę w świecie mediów społecznościowych i kreować taki przekaz, który trafi bezpośrednio do interesującej Cię grupy klientów. Jak to możliwe? Zamiast na powtarzalne schematy, stawiamy na optymalizację treści angażujących czytelnika oraz autorskie grafiki.
 • AdWords – min 399 zł nett (dodatkowo płatny budżet na kampanię). Kampanie AdWords to skuteczne uzupełnienie długofalowych strategii marketingowych. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie profesjonalną obsługę kampanii AdWords, dzięki czemu dotrzesz do szerszego grona odbiorców. Wszystkie swoje działania prowadzimy w oparciu o doświadczenie i systematyczną obserwację tendencji panujących na rynku – stąd osiągamy tak dobre

 • E-marketing dla firm (analiza i badanie potrzeb klienta oraz dobór narzędzi e-marketingowych) – min. 1499 zł netto. Stwórz strategię firmy i skutecznie wypromuj swoją działalność w Internecie! Nasz autorski program „E-marketing” to naście lat doświadczenia zamknięte w kilku etapach intensywnej, warsztatowej pracy, podczas której klienci otrzymują klucz do teoretycznej wiedzy i praktycznych rozwiązań.
 • Pakiet budowania marki (działania wspierające, rozwój marki w internecie) – min. 1499 zł. Rzetelna firma, której ufają klienci? Taką pozycję buduje się latami. Pomożemy Ci „postawić” fundamenty pod wizerunek silnego i kreatywnego przedsiębiorstwa, które wyróżniać się będzie rozpoznawalną marką w Internecie.

Street View

Niesamowita technologia, która pozwala nam odkryć świat. Tak właśnie definiuje się Google Street View, umożliwiające nam zajrzenie do dowolnie wybranego miejsca w kraju i za granicą. W ACTIV-NET postanowiliśmy w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w tym narzędziu i jako rekomendowani fotografowie Google Street View Trusted tworzymy wirtualne panoramy, które zamieszczamy później na Mapach Google.

Od strony technicznej – STREET VIEW to spacer interaktywny z zachowaniem logicznych połączeń. Realizację można oglądać tylko w momencie, kiedy mamy dostęp do Internetu. Oto, co STREET VIEW daje Klientowi:

 • Zwiększenie widoczności firmy na Mapach, co przekłada się bezpośrednio na większą ilość realnych odwiedzających;
 • Zaprezentowanie klientom siedziby firmy bez konieczności opuszczania miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy;
 • Możliwość udostępnienia linku do spaceru na stronie internetowej;
 • Uwiarygodnienie wizytówki w wyszukiwarce, a co się z tym wiąże, większe zaufanie potencjalnych klientów.

Wycena STREET VIEW uzależniona jest od kilku czynników, takich jak np. ilość panoram. Bardzo ważnym aspektem jest również czas, jaki poświęcamy na realizację zlecenia – bo choć wszystkie projekty mogą liczyć na naszą całkowitą uwagę, to bardziej złożone zamówienia wymagają od nas jeszcze więcej zaangażowania.

Interaktywne spacery

Zaprezentuj się swoim klientom od jak najlepszej strony i uchyl im rąbka tajemnicy. Interaktywny spacer to panoramy 360, które nie wymagają pomiędzy sobą zachowania logicznych połączeń.

Wyobraź sobie ogólnodostępne narzędzie, które reprezentuje Twoją firmę, a które wyposażone jest we wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojej działalności. Tym właśnie jest interaktywny spacer – rozwiązanie stwarzające nieograniczone wręcz możliwości w kwestii zaznaczenia swojej obecności w sieci.

Sam wirtualny spacer to nie wszystko. Sprawdź, jak jeszcze możemy go urozmaicić i jednocześnie – zwiększyć Twoją widoczność w Internecie:

 • dodania mapy / rzutu z góry;
 • uzupełnienie o galerię zdjęć, filmy, muzykę czy dodatkowe opisy;
 • uzupełnienie o spersonalizowane ikony;
 • umieszczenie spaceru na dedykowanej stronie, zarówno w trybie online lub offline;
 • utworzenia aktywnych kodów QR;
 • możliwość wyświetlania spaceru na VR ;
 • możliwość uzupełnienia spaceru w dowolnej chwili – nawet o jedną panoramę czy punkt!

Interaktywny spacer to coś więcej niż zaprezentowanie firmy klientom. To szansa na wyjątkową promocję i uwiarygodnienie swojego wizerunku – a to wartości, jakich nie osiągniemy za pomocą żadnego innego narzędzia!

Street View Aktualizacja Ulicy

Dynamiczny rozwój Street View to z jednej strony spore szanse, z drugiej jednak konieczność nieustannego dbania o jakość oraz wizerunek. Wyobraźmy sobie bowiem wirtualny spacer po ulicy, na której znajduje się nasza firma. Z racji tego, że usługa była wykonywana parę lat temu, na zdjęciach widoczne są np. dawno już zakończone prace remontowe. Nie zachęca to potencjalnych klientów, prawda? Nasza usługa Street View Aktualizacja Ulicy skierowana jest do każdego przedsiębiorcy, który chce zaprezentować swoją firmę lub budynek na nowo. Wykonamy dla Ciebie najwyższej jakości Street View i „zaktualizujemy” Twoją obecność w sieci. Aby efekt był jak najlepszy, do realizacji wykorzystujemy innowacyjną Kamerę Insta 360, przenoszącą usługi z zakresu Street View na zupełnie nowy poziom.

5. Informacje dla franczyzobiorcy

Każdemu z naszych partnerów zapewniamy kompleksowy pakiet wiedzy, dzięki któremu może on osiągać zamierzone cele biznesowe. Oto WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY:

 • 3-dniowe profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych trenerów. Na warsztatach poznasz aspekty związane z działaniem technologii Street View – zarówno te techniczne, jak i marketingowe. Podczas szkolenia skupimy się na teorii i praktyce, dzięki czemu każdy z uczestników zyska elementarną wiedzę niezbędną do pomyślnego rozwoju biznesu.
 • Wsparcie merytoryczne i techniczne. Profesjonaliści pracujący w naszym zespole nie tylko przeprowadzą Cię przez każdy z trudniejszych procesów, ale i rozwieją wątpliwości oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.
 • Kontakt telefoniczny z zespołem specjalistów. Gwarantujemy szybką reakcję i fachowe doradztwo zarówno w razie nagłych wątpliwości, jak i standardowych prac.
 • Najwyższe standardy obsługi klienta.
 • Możliwość wyłączności terytorialnej w wybranym regionie.
 • Promocja oraz marketing. Jako specjaliści w dziedzinie e-marketingu i promocji w Internecie zapewnimy Ci materiały reklamowe, szkolenia techniczne oraz marketingowe, a także pełne wsparcie w pozyskiwaniu czy przekazywaniu klientów.
 • Budżet marketingowy dostosowany do indywidualnego klienta.

Czym jest dla nas franczyza? W odróżnieniu od innych, w ACTIV-NET zależy nam na partnerstwie oraz przejrzystych zasadach. Rozwijaj się razem z nami i stań się częścią doświadczonego, kreatywnego zespołu, który stale się powiększa!

Poznaj nasze flagowe produkty:

 • Street View Trusted
 • Spacery interaktywne
 • Street View Aktualizacja Ulicy
 • dodatkowe usługi ( strony, sklepy, kampanie marketingowe)

Co zyskujesz jako nasz franczyzobiorca?

 • wsparcie techniczne i marketingowe oraz standardy obsługi klienta;
 • sprawdzony pomysł na biznes, w którym możesz się rozwijać;
 • możliwość leasingu, która znacząco ułatwi prowadzenie działalności.

Postaw na partnerstwo i jasne zasady. Twoja inwestycja może zwrócić się już do pół roku!