ACTIV-FOTO tworzy nową historię filmu i fotografii!

ACTIV-FOTO tworzy nową historię filmu i fotografii!

Kariera filmowa

Jako pionierzy niejednostronnych rozwiązań stron www, jedyni w Polsce posiadamy status Rekomendowanej Agencji Fotograficznej Google dla Projektu Street View Trusted. Funkcjonując na rynku od niemal 10 lat, wpisaliśmy się w historię polskiej fotografii. Na stronach WWW naszych Klientów tworzymy Street View Trusted, które urasta do rangi dzieła sztuki. Dzieła, opatrzone znakiem jakości naszej firmy, wyróżniają się pięknem i efektem końcowym wykonania. Skuteczna reklama, jak stwierdził słynny teoretyk komunikacji – Marshall McLuhan, jest najwspanialszą formą sztuki współczesnej!

Nasi artyści

ACTIV-NET to ludzie, którzy łącząc pracę i pasję stali się artystami od strony WWW. Nasza firma specjalizuje się w kreowaniu wizerunku biznesu, wdrażaniu nowych technologii i budowaniu strategii marketingowej w sieci. Zespół wysokiej klasy specjalistów i zdobyte doświadczenie nie pozwalają nam zatrzymać się w miejscu, dlatego wciąż odkrywamy nowe miejsca na Mapach Google dla Twojego Street View Trusted!

Street View Trusted w perspektywie ACTIV-FOTO

Na przyszłość nie mamy sztywnych planów, bo jesteśmy otwarci, elastyczni i świadomi zmienności świata. Oferując pełen zakres usług, związanych ze wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promowania marki w Internecie, zapewniamy kompleksową obsługę Klienta. Doradzamy jak i pytamy dlaczego warto zainwestować w Street View Trusted. Perspektywa na przyszłość każdej firmy na wymiar równie realny, co wirtualny. Dobrze o tym wiemy i jesteśmy na to przygotowani. Skorzystaj z naszej pomocy i pokaż na co Cię stać w wirtualnym świecie. To nie kosztuje wiele, a tak wiele może! Odkryj możliwości Street View Trusted!

Nowy wymiar sztuki

ACTIV-NET stworzone zostało na potrzeby ukazania miejsca biznesowej działalności Klienta. Ponieważ większość potencjalnych nabywców usług i pozostałych sektorów gospodarki to wzrokowcy, wybiorą markę, którą wizualnie poznali. Twoją firmową wizytówkę w formie wirtualnego spaceru, wykonamy w technologii Street view. Stworzona ze zdjęć panoramicznych będzie obejmowała kątem widzenia pełne 360 stopni. Obrazy Twojej firmy mają nie tylko walory estetyczne, ale pojawiają się w wynikach wyszukiwania, co stanowi o domenie pozycjonowania. Sztuka to komunikacja. Pamiętaj, im wyższa pozycja w wynikach wyszukiwarek internetowych, tym skuteczniejsze zakomunikowanie przewagi nad konkurencją. Wraz z wartością artystyczną strony wirtualnej, rośnie jej wartość materialna.

Historia piękna

ACTIV-FOTO uchwycił stan i wygląd świata zatrzymanego w czasie, zatem w przyszłości realizacje Street View Trusted mogą stać się także obiektem zainteresowania historyków. Co może nam powiedzieć takie źródło historyczne i do czego się przydać? Przyszłość pokaże…