ACTIV – FOTO! Twoje aktywne foto!

ACTIV – FOTO! Twoje aktywne foto!

Zrób sobie aktywne foto! Twoja firma, aby ruszyć dalej, potrzebuje przestrzeni wirtualnej! Dlatego upewnij się, czy znajduje się na Mapie Google i Google+ Lokalnie? Jeśli nie, to dla większości konsumentów Twoja firma niestety nie istnieje. Jak odnaleźć i nie zagubić się w sieci komputerów? To proste! Odpowiedzi szukaj pod adresem: https://www.google.pl/maps. Tam, wpisując nazwę i adres Twojej firmy, poznasz prawdę, gdzie jesteś…

Wejdź na rynek 

Dzięki własnej stronie w Google+ zyskujesz bezpośredni kontakt do klientów, którzy w 97% szukają informacji na temat firm w internecie! Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, pomożemy Ci. Wejdź na: https://www.google.pl/mojafirma. Wypełnij formularz i gotowe! To nic nie kosztuje, a przynosi same zyski. Teraz, mając swoje Miejsce Google+, Twoja firma dostępna jest w wyszukiwarce Google, Mapach, Google+… na komputerach lub urządzeniach przenośnych (smartfonach, tabletach).

Zarządzanie obecnością online 

Na Miejscu Google+ szybko zbudujesz trwałą więź z klientem. Podstawą jest dobry wizerunek! To Ty decydujesz o treści i położeniu informacji, które pojawią się w Internecie na Twój temat. Pamiętaj o udostępnieniu na swojej stronie Google+ wskazówki dojazdu do firmy w Mapach, godziny pracy w wyszukiwarce Google oraz kontakt, na który można kliknąć i od razu skontaktować się z Twoją firmą. Klienci mogą wyrażać swoje zdanie, polecając Twoje usługi i produkty również w innych miejscach sieci. Ich opinie stanowią darmową reklamę! W dobie internetu sukces biznesu wykracza poza obszar materialny i zasady funkcjonowania tradycyjnego przedsiębiorstwa. Nowoczesna działalność wymaga od Ciebie ciągłych zmian.

Czy jesteś gotowy na kolejną rewolucję?